Лех Познань (Lech Poznań) переміг на виїзному матчі клуб Ракув-Ченстохову (Raków Częstochowa). Український захисник Володимир Костевич зіграв чудову партію.

Після чудового видовища на стадіоні в Бельхатові «Лех Познань» переміг «Ракув-Ченстохова» з рахунком 3: 2. Незважаючи на гарний перший тайм гравців з Познані, господарі зрівняли рахунок після двох пенальті у другій частині матчу, але останнє слово належало підопічним тренера Даріуша Журавя (Dariusza Żurawia), які вибили перемогу.

На стадіоні в Бельхатові зустрілися дві футбольні команди. Команди Ракова та Леха намагалися потрапити у штрафний майданчик суперника, виконуючи багато пасів, але також не уникаючи дриблінгу. Однак, хоча гра команди Ракова гарно виглядала, дії познанців були набагато конкретнішими.

Лех хотів здивувати господарів поля високим тиском і досить довго тримав гравців тренера Марка Папшуна (Marka Papszuna) на їх половині. Під час так званої «малої гри» в штрафному майданчику Ракова, гравцям Познані часто бракувало бачення чіткої ситуації як вдало пробивати м’яч, в результаті чого вони намагалися бити здалеку. Однак в обороні «Лехичі» проявляли себе чудово. Особливо слід зазначити непробивну та вмілу гру українця Володимира Костевича. Якби не він, результат міг би бути зовсім іншим. На жаль, досить сильна оборона часто закінчується штрафом. Гравець після фолу в додатковому часі отримав жовту картку.

Ракув Ченстохова - Лех Познань 2-3 (0-2)

Голи: 0-1 Muhar (30-та хвилина), 0-2 Gytkjaer (32-га), 1-2 Schwarz (51-ша зі штрафного), 2-2 Petr Schwarz (74-та зі штрафного), 2-3 Christian Gytkjaer (84-та).

Жовті картки: Ракув: Petrasek, Kasperkiewicz; Лех Познань: Crnomarkovic, Makuszewski, Gumny, Kostewycz

Червона картка після другої жовтої: Makuszewski (90 + 4)

Суддя: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)