Успіхи українських спортсменів у Командному Чемпіонаті з Легкої Атлетики. На завзятих змаганнях у Бидгощі наші посіли хороше сьоме місце.

Закінчився Командний Чемпіонат з Легкої Атлетики «Бидгощ 2019». Дванадцять команд змагалися між собою протягом декількох днів - європейська еліта королеви спорту, як називається легка атлетика. Українці посіли хороше сьоме місце, випередивши команди Чехії, Швеції, Греції та Фінляндії.

Успіхи учасників

Навички вищого класу продемонструвала Юлія Левченко. У стрибках у висоту вона посіла перше місце з результатом 1,97 м. Хороший результат Ірини Климець у киданні молота. Дистанція 71,67 дозволила їй стояти на подіумі з бронзовою медаллю.

Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики «Бидгощ 2019» - загальна класифікація: